Створено 5 Травень 2024 12:34

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Viernheim, Plat až 2000,00EUR

Клієнт: жінка 95 років 160 cm 60 kg

Описання роботи

Opatrovanie 89 ročnej pani, 65 kg, má zoperované bedrové kĺby,oslabené svalstvo, mentálne je v poriadku, pohybuje sa pomocou vozíka, je inkontinentná, používa plienky, máva hnačky. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, chodiť na prechádzky, k lekárovi, robiť spoločnosť, dbať na pitný režim, nakupovať, alebo k lekárovi . V noci sa k nej niekedy vstáva Dcéra býva na druhom poschodí v dome, má 2 psíkov

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Вікова слабкість
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Záhrada
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Четвер 30.05.2024 22 - 22 70.00, EUR 2100, EUR 1540, EUR
          Нарахування плати за проїзд 150 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 1690 EUR

Viernheim, DE

Mapa