Створено 3 Травень 2024 13:41

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Wangen im Allgäu, Plat 2000 Eur

Клієнт: жінка 105 років 160 cm 60 kg

Описання роботи

Opatera 94 ročnej pani , ktorá má demenciu, pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Pani býva v dome so synom s ktorým sa chodí nakupovat. Opatrovateľka musí byť nefajčiarka.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Альцгеймер
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Четвер 20.06.2024 45 - 45 66.67, EUR 2000, EUR 3000, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3200 EUR

Wangen im Allgäu, DE

Mapa