Створено 2 Травень 2024 03:19

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Würzburg, Plat až 1840.2 EUR

Клієнт: жінка 89 років 160 cm 60 kg

Описання роботи

Opatrovanie 86 ročnej pani, 160 cm, 60 kg, ktorá má artrózu pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, chodiť s ňou na rehabilitáciu , ku kaderníčke. Pani býva v dome sama.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Переривання нічного сну
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Неділя 16.06.2024 42 - 42 61.33, EUR 1840, EUR 2576, EUR
          Нарахування плати за проїзд 160 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2736 EUR

Würzburg, DE

Mapa