Створено 2 Травень 2024 03:09

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Bern, Plat až 2500.0 CHF

Клієнт: жінка 88 років 160 cm 69 kg

Описання роботи

Opatrovanie 74 ročnej ženy, 69 kg, ktorá je po mŕtvici, je inkontinentná, pohybuje sa pomocou vozíka, momentálne je na RH príde domov koncom mesiaca, je to bývala operná speváčka, američanka, ale hovorí nemecky, býva s manželom, ktorý bol tiež operný spevák, je samostatný a vo všetkom pomôže. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Bývajú v byte na dedine, pri Berne.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Параліч
  • Переривання нічного сну
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Domáce zvieratá
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľa

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Трудові відносини якнайшвидше якнайшвидше Четвер 04.07.2024 60 - 60 83.33, CHF 2500, CHF 5000, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 5350 CHF

Bern, CH

Mapa