Створено 9 Травень 2024 17:16

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Châtel-Saint-Denis, plat až Plat až 2600.0 CHF

Клієнт: жінка 64 років 160 cm 40 kg

Описання роботи

Opatrovanie 64 ročnej ženy, 160 cm, 37,7 kg, ktorá je celkovo veľmi slabá, pohybuje sa pomocou vozíka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Pani býva s manželom, ktorý je pracovne v preč, je tam mačka.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Переривання нічного сну
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Domáce zvieratá
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Трудові відносини П'ятниця 14.06.2024 П'ятниця 26.07.2024 42 - 42 86.67, CHF 2600, CHF 3640, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 3990 CHF

Châtel-Saint-Denis, CH

Mapa