Створено 7 Травень 2024 12:16

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Lupsingen, Plat až 2500.0 CHF

Клієнт: жінка 97 років 160 cm 52 kg

Описання роботи

Opatrovanie 96-ročnej pani, 52 kg, ktorá sa pohybuje s chodítkom, zle počuje a je inkontinentná. Potrebuje každodennú pomoc pri rannej toalete, obliekaní, ďalej je potrebná starostlivosť o domácnosť, varenie, robenie spoločnosti, pravidelné spoločné prechádzky. Pani býva sama v 5-izbovom byte, príbuzní chodia cca každý druhý deň na krátke návštevy. v rodine ooatruje naša opatrovateľka, hľadáme k nej kolegyňu, ktorá sa s ňou bude striedať v trojmesačných turnusoch. Opatrovateľka má každý deň pár dni voľna, každý týždeň celý deň voľno. Na túto pozíciu hľadáme opatrovateľku vo veku nad 40 rokov, ktorá je už očkovaná proti Corone, hovorí dobre nemecky /B2/ a ktorá nefajčí. v rodine je naša opatrovateľka, pracuje sa v trojmesačných turnusoch.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Переривання нічного сну
  • Вікова слабкість
  • Втрата слуху
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Menej ako rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: умовою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 09.07.2024 60 - 60 83.33, CHF 2500, CHF 5000, CHF
Трудові відносини якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 09.07.2024 60 - 60 83.33, CHF 2500, CHF 5000, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 5350 CHF
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 5350 CHF

Lupsingen, CH

Mapa