• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základné informácie

Mesto: Rehau

Dátum nástupu: 16.7.2020

Turnusy: 2 týždne

Plat: Živnosť - 1800 €/ mesiac; 60 €/ deň; 840 €/ turnus;

Cestovné: 150 € za cestu tam a späť

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno, skúsenosti s demenciou

Vodičský preukaz

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 95 ročného pána, 170 cm, 75 kg. Starý pán býva sám, má začínajúcu demenciu, Alzheimera, pohybuje sa samostatne alebo za pomoci. Na toaletu dochádza sám. Je potrebná pomoc v každodenných činnostiach, dbať na užitie liekov, najmä liekov na spanie, kedže si niekedy starý pán zamieňa deň s nocou. Varenie, nakupovanie, upratovanie, prechádzky, doprovod při prechádzkach a ku kaderníkovi, v noci vstať v prípade potreby. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu so samostatnou toaletou a kúpelňou. Internet je zavedený. Voľno po dohode s rodinnými príslušníkmi. Fajčenie povolené mimo domu. Vyžaduje sa opartovateľka s dobrou znalosťou německého jazyka, empatická, skúsenosti s demenciou, vodičský preukaz.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Jazyk

Krajina

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce