• +421 908 999 591
  • Hétfő - Péntek 8:00 - 17:00

Práca pre opatrovateľa/ku v Nemecku

Základné informácie

Mesto: Ringelstein

Dátum nástupu: 29.1.2021

Turnusy: 6 týždnov

Plat: Živnosť - 1915 €/ mesiac; 63,84 €/ deň; 2681 €/ turnus;

Cestovné: 160 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: nerozhoduje

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 89 ročného pána, 125 kg, ktorý má demenciu v pokročilom štádiu, niekedy býva agresívný, v noci sa k nemu vstáva. Pánovi je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Pán býva v byte sám, internet je tam zavedený. Opatrovateľ/ka má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka.

Invalid Input
Nesprávny email
Nesprávne

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Jazyk

Krajina

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

Kontakt

Új Elérhető ajánlatok