• +421 905 899 426
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pondelok - Piatok 8:00 - 16:30

Pracovná príležitosť pre opatrovateľov a opatrovateľky v Írsku

Ovládate plynulo anglický jazyk a zvažujete prácu v zahraničí? Máte skúsenosť s opatrovaním aspoň z domáceho prostredia a chceli by ste, aby Vaša práca mala zmysel, mohli ste pomáhať ostatným a zároveň byť za svoju prácu spravodlivo ohodnotený/á? Vycestujte s nami do Írska a spoznajte krásy tejto krajiny.

Írsko je vyhľadávanou destináciou nie len z dôvodu nádhernej prírody a historických pamiatok, ale tiež pre vysokú kvalitu života. Práve preto sme sa rozhodli našim uchádzačom po Nemecku, Švajčiarsku a Holandsku ponúknuť možnosť sprostredkovania práce aj v Írsku. Opatrovanie v domácnosti obnáša najmä asistenciu seniorovi v miere, akú jeho diagnóza vyžaduje a tiež bežnú starostlivosť o domácnosť. Diagnózy pacientov sa líšia, niekedy potrebuje senior iba pomoc v domácnosti, inokedy sa jedná o odbornú asistenciu.

Ak ste skúsená opatrovateľka či opatrovateľ, pravdepodobne ste zvyknutí na opatrovanie v domácnostiach na báze takzvanej 24-hodinovej starostlivosti, kde sa dĺžka turnusov pohybuje od dvoch do dvanástich týždňov a pracuje sa buď na pracovnú zmluvu s agentúrou alebo na živnosť.

V Írsku sú podmienky odlišné a rodiny majú záujem o dlhodobú spoluprácu aspoň na obdobie 6 mesiacov, avšak počet odpracovaných hodín sa v priemere za týždeň pohybuje od 37 do 45 hodín (pracuje sa 5-6 dní v týždni). Nejedná sa teda priamo o 24-hodinovú starostlivosť, aj keď s pacientom zdieľate domácnosť. Ubytovanie je poskytované zdarma, samozrejmosťou je vlastná izba s pripojením na internet. Zmluva sa uzatvára priamo s rodinou, jedná sa o štandardný zamestnanecký pomer so 4 týždňami platenej dovolenky ročne, platové ohodnotenie sa pohybuje od 1600 do 2000 €/mesačne/brutto. Cestovné náklady/ letenka do Írska/ sú preplatené po prvom odpracovanom mesiaci. V prípade záujmu sú možné aj 3-mesačné turnusy, kedy sa príspevok na cestu rozpočítava. Počas celej dĺžky pobytu je poskytovaný tréning v obore zdarma a tiež podpora slovensky hovoriacej konzultantky na mieste.


Zaujala Vás táto možnosť práce opatrovateľa/ky v Írsku? Prezrite si aktuálne voľné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes: Aktuálne voľné ponuky pre opatrovateľky

Používame cookies, aby sme pre Vás mohli zlepšit naše služby

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?

Invalid Input
© 2021 Alses s.r.o.
facebook_page_plugin